Šavle šamšir s pochvou, Persie, 19. stol.
čepel po celé ploše zdobena ornamenty a lidskými postavami, železná záštita s úchyty, z jedné strany dolní úchyt ulomen, střenky rukojeti z černěného dřeva, dřevěná pochva potažena kůží, železné kování, pochva silně poškozena, délka 96 cm, s pochvou 98 cm (Do)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.500,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |